Menu Content/Inhalt
banner
Media o nas
Telewizja i radio
TytułŹródłoDataOdsłony
Rozmowa z Prezesem Bertrandem Le GuernTVN CNBC Biznes28.09.20116514
Rozmowa z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes24.01.200817373
Wywiad z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes07.01.200814168
Wywiad z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes24.09.200716701
Kazachstan tygrysem AzjiTVN 2421.06.200710937
Plany Petrolinvestu TV Biznes20.06.200710155
Inwestycje dla odważnychTVP320.06.200710132
Radio PiN - Wiadomości ekonomiczneRadio Pin20.06.20079634
Radio TOK FM - Przegląd prasyRadio TOK FM20.06.20079146
Petrolinvest na GPWTVN 2419.06.20077617
Prasa i internet
TytułŹródłoDataOdsłony
Rusza współpraca z San LeonParkiet04.07.20139627
Bertrand Le Guern, prezes Petrolinvestu, mówi w rozmowie z "PB" o planowanej emisji akcji, ograniczeniu zadłużenia i postępie prac na polu ShyrakPulsInwestora.pl05.11.20126886
Petrolinvest i TOTAL planują kluczowe odwierty w przyszłym rokuwyborcza.biz19.10.20125150
Petrolinvest na dnie. Prezes: To paradoksPuls Biznesu18.05.20128000
Potrzebne jest jeszcze trochę cierpliwościParkiet05.01.20128093
Petrolinvest silny w łupkachPuls Biznesu09.12.20116546
Ryszard Krauze nie ucieka z PetrolinvestuPuls Biznesu03.10.20117362
Petrolinvest znowu rozbudza nadzieje inwestorówParkiet29.08.20115865
Petrolinvest łapie wiatr w żaglePuls Biznesu15.07.20115854
Prokom stale mocno wspiera nasze finanseParkiet20.06.20115558