Menu Content/Inhalt
banner
Media o nas
Telewizja i radio
TytułŹródłoDataOdsłony
Rozmowa z Prezesem Bertrandem Le GuernTVN CNBC Biznes28.09.20116337
Rozmowa z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes24.01.200817198
Wywiad z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes07.01.200813988
Wywiad z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes24.09.200716510
Kazachstan tygrysem AzjiTVN 2421.06.200710790
Plany Petrolinvestu TV Biznes20.06.200710007
Inwestycje dla odważnychTVP320.06.20079992
Radio PiN - Wiadomości ekonomiczneRadio Pin20.06.20079496
Radio TOK FM - Przegląd prasyRadio TOK FM20.06.20079013
Petrolinvest na GPWTVN 2419.06.20077479
Prasa i internet
TytułŹródłoDataOdsłony
Rusza współpraca z San LeonParkiet04.07.20139308
Bertrand Le Guern, prezes Petrolinvestu, mówi w rozmowie z "PB" o planowanej emisji akcji, ograniczeniu zadłużenia i postępie prac na polu ShyrakPulsInwestora.pl05.11.20126709
Petrolinvest i TOTAL planują kluczowe odwierty w przyszłym rokuwyborcza.biz19.10.20124962
Petrolinvest na dnie. Prezes: To paradoksPuls Biznesu18.05.20127822
Potrzebne jest jeszcze trochę cierpliwościParkiet05.01.20127919
Petrolinvest silny w łupkachPuls Biznesu09.12.20116336
Ryszard Krauze nie ucieka z PetrolinvestuPuls Biznesu03.10.20117172
Petrolinvest znowu rozbudza nadzieje inwestorówParkiet29.08.20115674
Petrolinvest łapie wiatr w żaglePuls Biznesu15.07.20115675
Prokom stale mocno wspiera nasze finanseParkiet20.06.20115363