Menu Content/Inhalt
banner
Media o nas
Telewizja i radio
TytułŹródłoDataOdsłony
Rozmowa z Prezesem Bertrandem Le GuernTVN CNBC Biznes28.09.20116940
Rozmowa z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes24.01.200817836
Wywiad z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes07.01.200814609
Wywiad z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes24.09.200717162
Kazachstan tygrysem AzjiTVN 2421.06.200711291
Plany Petrolinvestu TV Biznes20.06.200710627
Inwestycje dla odważnychTVP320.06.200710461
Radio PiN - Wiadomości ekonomiczneRadio Pin20.06.20079978
Radio TOK FM - Przegląd prasyRadio TOK FM20.06.20079519
Petrolinvest na GPWTVN 2419.06.20078014
Prasa i internet
TytułŹródłoDataOdsłony
Rusza współpraca z San LeonParkiet04.07.201310326
Bertrand Le Guern, prezes Petrolinvestu, mówi w rozmowie z "PB" o planowanej emisji akcji, ograniczeniu zadłużenia i postępie prac na polu ShyrakPulsInwestora.pl05.11.20127274
Petrolinvest i TOTAL planują kluczowe odwierty w przyszłym rokuwyborcza.biz19.10.20125638
Petrolinvest na dnie. Prezes: To paradoksPuls Biznesu18.05.20128448
Potrzebne jest jeszcze trochę cierpliwościParkiet05.01.20128499
Petrolinvest silny w łupkachPuls Biznesu09.12.20117009
Ryszard Krauze nie ucieka z PetrolinvestuPuls Biznesu03.10.20117792
Petrolinvest znowu rozbudza nadzieje inwestorówParkiet29.08.20116300
Petrolinvest łapie wiatr w żaglePuls Biznesu15.07.20116327
Prokom stale mocno wspiera nasze finanseParkiet20.06.20116025