Menu Content/Inhalt
banner
Media o nas
Telewizja i radio
TytułŹródłoDataOdsłony
Rozmowa z Prezesem Bertrandem Le GuernTVN CNBC Biznes28.09.20117000
Rozmowa z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes24.01.200817888
Wywiad z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes07.01.200814656
Wywiad z Prezesem Pawłem GricukiemTVN CNBC Biznes24.09.200717222
Kazachstan tygrysem AzjiTVN 2421.06.200711329
Plany Petrolinvestu TV Biznes20.06.200710688
Inwestycje dla odważnychTVP320.06.200710502
Radio PiN - Wiadomości ekonomiczneRadio Pin20.06.200710016
Radio TOK FM - Przegląd prasyRadio TOK FM20.06.20079557
Petrolinvest na GPWTVN 2419.06.20078068
Prasa i internet
TytułŹródłoDataOdsłony
Rusza współpraca z San LeonParkiet04.07.201310413
Bertrand Le Guern, prezes Petrolinvestu, mówi w rozmowie z "PB" o planowanej emisji akcji, ograniczeniu zadłużenia i postępie prac na polu ShyrakPulsInwestora.pl05.11.20127336
Petrolinvest i TOTAL planują kluczowe odwierty w przyszłym rokuwyborcza.biz19.10.20125691
Petrolinvest na dnie. Prezes: To paradoksPuls Biznesu18.05.20128504
Potrzebne jest jeszcze trochę cierpliwościParkiet05.01.20128547
Petrolinvest silny w łupkachPuls Biznesu09.12.20117060
Ryszard Krauze nie ucieka z PetrolinvestuPuls Biznesu03.10.20117846
Petrolinvest znowu rozbudza nadzieje inwestorówParkiet29.08.20116344
Petrolinvest łapie wiatr w żaglePuls Biznesu15.07.20116383
Prokom stale mocno wspiera nasze finanseParkiet20.06.20116082